Росія зламала тисячі доль, але не придушила волю до перемоги українського народу.

Про це стало відомо з повідомлення керівника волонтерського штабу “Українська команда” Артура Палатного.

"Росія зламала тисячі доль. Але не зламала наш дух. Не придушила волю до перемоги українського народу.

За ці дні ми навчилися цінувати те, що колись сприймали буденно: відсутність тривог, воду та їжу, можливість спати у власному ліжку, а не в у підвалах.

Навчилися допомагати і піклуватися постійно, кожного дня. Про близьких та незнайомців. Чергувати зі зброєю в руках на блокпостах, збирати та підвозити допомогу, годувати наших захисників та збирати кошти на армію.

Популярні новини зараз
Індексація пенсій в Україні: які зміни готують у лютому 7-11 грн за кВт: українцям можуть виставити "європейські" тарифи за світло, коли чекати Головне за ніч, 4 лютого: повернення Дорофєєвої у "Время и Стекло", нова небезпечна хвороба, ліквідація путіна та подорожчання Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках
Показати ще

І головне – ми вистояли. Всупереч усім прогнозам бути захопленими за 2-3 дні", – зазначив керівник волонтерського штабу.

Артур Палатний нагадав, що слід пам’ятати, що війна триває, а захисники продовжують ціною власного життя та здоров’я боронити Україну і тому українці просто зобов’язані забезпечити надійний тил.

"Зараз кожен українець точно знає чого він хоче, а саме жити у вільній, європейській та незалежній Україні!

Наша держава є безперечно частиною усього цивілізованого світу. Жодні ординські порядки чи режими царя ніколи не матимуть місця на наших святих землях! Українці – вільні люди! Були, є і будуть!

Боротьба триває. Ми точно переможемо, вже перемагаємо!", – закликав Артур Палатний.