Про це пише видання Хрещатик. Публікуємо матеріал без коментарів та ремарок. Редакція не несе відповідальності та не перевіряє дані, надані та опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

В принципі, це так і є: на війні не до чого завгодно, крім самої війни. Всіма іншими проблемами можна буде зайнятися після завершення війни.

Але часом буває так, що суворими умовами воєнного часу хтось користується для того, щоб робити свої справи. А коли його хапають за руку – заявляє, що на війні не час говорити про подібні речі.

Тетяна Петренко у ФБ-групі «Малий бізнес Києва» розповідає, що зараз столична влада (насамперед мер Віталій Кличко та його радник Дмитро Білоцерковець) зайнята саме подібними речами. Річ у тому, що зараз у київських торгових центрах величезні площі пустують.

Малому бізнесу невигідно їх орендувати, а значить, і міська влада від цього не отримує свою частку. Зрозуміло, вона цим незадоволена і має намір вирішити проблему.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Рішення полягає у наступному. У середу має відбутися засідання міської комісії з питань розміщення тимчасових споруд для торгівлі. Передбачається, що комісія ухвалить ліквідувати близько ста таких споруд, тобто павільйонів, магазинчиків та кіосків (причому вони були встановлені з дотриманням усіх приписів). Зрозуміло, що після цього їхнім власникам нічого іншого не залишиться, як піти в торгові центри – просити про оренду приміщення для торгівлі.

Є, звісно, ​​і незаконні МАФи, і можна було б їх знести. Але річ у тому, що їхні власники вже заплатили потрібним людям за право порушувати закон. Тронь їх – і залишишся без джерела доходів. Тому, за шаленою київською логікою, чіпати потрібно тих, хто закону якраз дотримується.

А надворі, нагадаємо – війна. І на цій війні захисники України мало що могли б зробити, якби їм не допомагали волонтери. А волонтери – це здебільшого і є той малий бізнес. Недарма центральна влада на чолі із Зеленським заборонила до кінця війни створювати незручності малим підприємцям.