Про це розповіла народна депутатка та патронесса Фонду Леся Забуранна.

"Разом. Навіть, коли дуже важко. Навіть коли лунають вибухи. Вже понад 100 днів наш Благодійний фонд "Лідери змін" - на передовій волонтерської війни.

Кожного дня ми там, де люди потребують допомоги. Потребують продуктів, медикаментів, найнеобхіднішого. Понад 100 днів ми разом із військовими, лікарями, мешканцями окупованих територій. Кожного дня ми боремося, захищаємо, рятуємо”, - написала народна депутатка.

За її словами, благодійний фонд “Лідери змін” зосереджений на гуманітарній допомозі людям у Києві та по всій країні з початку повномасштабної агресії росії. Зокрема це:

- сортування та видача гуманітарної допомоги щодня за участі великої команди волонтерів;

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

- доставка всього необхідного людям у постраждалих від російської агресії населених пунктах країни;

- адресна гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам та жителям Києва;

- юридична та психологічна підтримка громадян.

Одним з пріоритетів роботи “Лідерів змін” є гуманітарна допомога сім’ями з дітьми. Фонд радо співпрацює з іншими організаціями, зокрема з Товариством Червоного Хреста, Фундацією Дім Рональда МакДональда та багатьма європейськими фундаціями.

“Волонтери намагаються відгукнутися на кожну потребу, допомагають продуктами харчування, одягом, ліками, товарами для дітей - і навіть обладнанням. Так, у травні після масштабних обстрілів Миколаїв залишився майже без води. Тоді Фонд у співпраці з ГО "Сумка Самарянина" встановив у місті сучасну систему очищувачів та опріснювачів води. Вона дає майже 10 тисяч літрів води на день, що забезпечило водою 5 тисяч миколаївців”, - розповіла патронеса Фонду.

Насамкінець вона закликала долучатися до допомоги людям, бо підтримка кожного справді важлива, адже рятує життя. І залишила реквізити для надання допомоги:

“Віримо у перемогу. Разом. Адже ми - 🇺🇦Україна”, - підсумувала Леся Забуранна.