Про це розповіла народна депутатка та патронесса Фонду Леся Забуранна.

"Разом. Навіть, коли дуже важко. Навіть коли лунають вибухи. Вже понад 100 днів наш Благодійний фонд "Лідери змін" - на передовій волонтерської війни.

Кожного дня ми там, де люди потребують допомоги. Потребують продуктів, медикаментів, найнеобхіднішого. Понад 100 днів ми разом із військовими, лікарями, мешканцями окупованих територій. Кожного дня ми боремося, захищаємо, рятуємо”, - написала народна депутатка.

За її словами, благодійний фонд “Лідери змін” зосереджений на гуманітарній допомозі людям у Києві та по всій країні з початку повномасштабної агресії росії. Зокрема це:

- сортування та видача гуманітарної допомоги щодня за участі великої команди волонтерів;

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

- доставка всього необхідного людям у постраждалих від російської агресії населених пунктах країни;

- адресна гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам та жителям Києва;

- юридична та психологічна підтримка громадян.

Одним з пріоритетів роботи “Лідерів змін” є гуманітарна допомога сім’ями з дітьми. Фонд радо співпрацює з іншими організаціями, зокрема з Товариством Червоного Хреста, Фундацією Дім Рональда МакДональда та багатьма європейськими фундаціями.

“Волонтери намагаються відгукнутися на кожну потребу, допомагають продуктами харчування, одягом, ліками, товарами для дітей - і навіть обладнанням. Так, у травні після масштабних обстрілів Миколаїв залишився майже без води. Тоді Фонд у співпраці з ГО "Сумка Самарянина" встановив у місті сучасну систему очищувачів та опріснювачів води. Вона дає майже 10 тисяч літрів води на день, що забезпечило водою 5 тисяч миколаївців”, - розповіла патронеса Фонду.

Насамкінець вона закликала долучатися до допомоги людям, бо підтримка кожного справді важлива, адже рятує життя. І залишила реквізити для надання допомоги:

“Віримо у перемогу. Разом. Адже ми - 🇺🇦Україна”, - підсумувала Леся Забуранна.