Про це він розповів на каналі Геннадія Друзенка.

«Коли все почалося мені хотілося зробити щось корисне для України. Я зателефонував своєму другу, який організовував свій волонтерський центр і я почав працювати там у нього», - зазначив Ігор Шапар.

Волонтер розповів, що потім йому захотілося більше «екшену» і він попросився до ПДМШ, де його взяли водієм і зараз він прямує із командою на Схід.

«Одна маленька людина хоче повернути назад Радянський Союз, але у нього це не вийде, бо ми вже відчули дух свободи і не повернемося туди. Якщо наше покоління не вирішить цю проблему з росією, то цю проблему доведеться вирішувати моїм дітям та онукам», - підкреслив Ігор Шапар.

Як зазначив волонтер, дуже важливо прямо зараз перемогти росію, аби наступні покоління українців мали змогу розвивати країну та жити без війн.

Популярні новини зараз
Українцям вже обіцяють відключити електрику й опалення: борги ніхто не пробачить Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, понад 90% громадян вірять, що перемога у війні рф проти України буде за нами.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Арестович розповів, як росіяни провалили черговий масштабний наступ на Донбасі.