Про це він розповів на каналі Геннадія Друзенка.

«Коли все почалося мені хотілося зробити щось корисне для України. Я зателефонував своєму другу, який організовував свій волонтерський центр і я почав працювати там у нього», - зазначив Ігор Шапар.

Волонтер розповів, що потім йому захотілося більше «екшену» і він попросився до ПДМШ, де його взяли водієм і зараз він прямує із командою на Схід.

«Одна маленька людина хоче повернути назад Радянський Союз, але у нього це не вийде, бо ми вже відчули дух свободи і не повернемося туди. Якщо наше покоління не вирішить цю проблему з росією, то цю проблему доведеться вирішувати моїм дітям та онукам», - підкреслив Ігор Шапар.

Як зазначив волонтер, дуже важливо прямо зараз перемогти росію, аби наступні покоління українців мали змогу розвивати країну та жити без війн.

Популярні новини зараз
Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, понад 90% громадян вірять, що перемога у війні рф проти України буде за нами.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Арестович розповів, як росіяни провалили черговий масштабний наступ на Донбасі.