Про це він розповів на каналі Геннадія Друзенка.

«Коли все почалося мені хотілося зробити щось корисне для України. Я зателефонував своєму другу, який організовував свій волонтерський центр і я почав працювати там у нього», - зазначив Ігор Шапар.

Волонтер розповів, що потім йому захотілося більше «екшену» і він попросився до ПДМШ, де його взяли водієм і зараз він прямує із командою на Схід.

«Одна маленька людина хоче повернути назад Радянський Союз, але у нього це не вийде, бо ми вже відчули дух свободи і не повернемося туди. Якщо наше покоління не вирішить цю проблему з росією, то цю проблему доведеться вирішувати моїм дітям та онукам», - підкреслив Ігор Шапар.

Як зазначив волонтер, дуже важливо прямо зараз перемогти росію, аби наступні покоління українців мали змогу розвивати країну та жити без війн.

Популярні новини зараз
Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, понад 90% громадян вірять, що перемога у війні рф проти України буде за нами.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Арестович розповів, як росіяни провалили черговий масштабний наступ на Донбасі.