Днями два ідеологи команда Зеленського показали свою людську і етнонаціональну ментальність та продемонстрували українцям:

хто насправді нами керує.

«Стратег економічної доктрини і вихователь правильних управлінців» від нинішньої влади Милованов готує «військову вечірку» для американців у стилі Хржановського, а головний військовий стратег та ідеолог ЗЕ-влади бореться із «малою українською культурою» за «велику російську культуру»?!

Ну якщо маразматичну ідею Милованова можна списати на вже традиційний «дебілізм корисного ідіота», перефразовуючи одного колишнього олігарха, то гуманітарна ідеологія від Арестовича - це реальне шкідництво проти України.

Риторика Арестовича давно відома, бо після навчання в ідеолога «Російського світу» Дугіна він активно гастролював Росією і критикував «українську ідею», що набула активного звучання у світі після Помаранчевої революції. Тому небезпека не лише в модернізованій від Арестовича давній ідеї «російського світу» для «поліетнічної» України з «малою культурою», а справжня біда в політичній неадекватності цього речника влади. Він так сміливо і нахабно заявляє, що поки він при владі, то не дозволить нам українцям «построить из Украины большую страну из маленькой (в розумінні українською) культурой»?

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Тому, щоб врятувати «малих українців з малою культурою» треба активно залучати «хороших і розумних росіян», які «близькие нам по менталитету, духу, языку»! І це як Вам скажу вже навіть не рашизм Путіна, це ближче до нацизму Гітлера, який у свій час теж рятував малі недонації. Так і нині російська орда вбивць, ґвалтівників і мародерів військового злочинця Путіна знищує нашу націю і нашу культуру, а ми такі - може ви підкинути нам «поліетнічним і малокультурним» своїх «хороших росіян» для перевиховання!

З огляду на вищенаведене вимагаю від офіційних владців пояснення:

- Ви теж підтримуєте такі ідеї та дії своїх ідеологів та радників?

- І за яку УКРАЇНУ тоді Ви воююте?