Кілька влучань прийшлося по с. Бакирівка. Зокрема, на території СТОВ «Бакирівське» снаряди окупантів знищили сільськогосподарські споруди. Уламки від будівель засмітили три земельні ділянки загальною площею 105 тисяч м2.

По даному факту фахівці ДЕІ у Сумській області здійснили розрахунок збитків довкіллю на підставі Методики визначення розміру шкоди завданої землі, ґрунтам внаслідок надзвичайних ситуацій та/або збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану. Сума шкоди довкіллю склала понад 15,5 млн гривень.

ворожі бомбардування на Сумщині
ворожі бомбардування на Сумщині

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Матеріали справи передано до правоохоронних органів та органів прокуратури для долучення до матеріалів кримінального провадження.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: "сюрприз" від ЗСУ, передбачення смерті путіна, здорожчання автогазу та чому слід закупитися продуктами Сосиски та сардельки скоро стануть делікатесом: як змінилися ціни на м'ясні продукти Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще