Про це він розповів у програмі «Politeka online».

«Зараз є декілька вкрай складних точок. У першу чергу це луганський напрямок – там важка ситуація на даний момент: українські війська використовують тактику затягування ворога у тактично невигідні умови для того, аби наносити максимальне ураження і у свою чергу тактично відступати», - зазначив Максим Жорін.

За словами військового, дана тактика є вимушеною, враховуючи співрозмірність українських та російських сил на фронті. На думку Максим Жоріна, ця тактика грає на руку саме українським військовим.

«Як показала ситуація, яка була у Маріуполі, то навіть коли російські війська отримали повний контроль над Маріуполем, то російських військ у Маріуполі не залишилось і перекинути на інші напрямки (Запорізький або на Кривий Ріг) їм просто не було кого, тому що майже усі (російські, - Ред.) підрозділи, які були у Маріуполі, були знищені», - підкреслив Максим Жорін.

Як зазначив військовий, за подібним планом наразі можна воювати і на луганському напрямку.

Популярні новини зараз
Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса
Показати ще

«На щастя на луганському напрямку є куди зараз відступати, і коли це сплановано та тактично правильно, то це, безумовно, треба робити», - сказав Максим Жорін.

Також, за словами Максима Жоріна, наразі є складна ситуація коло Харкова, але, на його думку, не слід панікувати: ситуація контрольована.

«Я впевнений, що українські військові абсолютно готові до будь-яких сюрпризів або намагань», - сказав Максим Жорін.

Як зазначив військовий, на запорізькому напрямку українським військовим слід тактично відступити, а на деяких ділянках вибивати російських військових боєм. За його словами, наразі ЗСУ на Запоріжжі взяли під контроль деякі важливі населені пункти і коли вони облаштують ці території, то можна буде почати подальший наступ на запорізькому напрямку.

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Ілларіонов розповів, що потрібно для перевороту в росії.

Також Знай.ua повідомляв, що Володимир Фесенко розповів, як санкції вплинули на російське виробництво.