Про це він розповів у програмі «Politeka online».

«Справа у тому, що росіяни – це досить прості жалюгідні тварини: вони образились, що ми вдарили по їхніх об’єктах і у відповідь почали погрожувати, що вони начебто будуть бити тепер по центрах прийняття рішень, але можу вас запевнити, що нічого суттєво не зміниться – вони й до цього намагались це робити», - підкреслив Максим Жорін.

За словами військового, росія продовжить бити ракетами по різних містах, як і била до цього, але після цих нових погроз через знищення бурових установок ситуація із ракетними обстрілами суттєво не зміниться.

«При усьому бажанні російської федерації нічого не зміниться, ну буде там на дві ракети більше. Це у загальному плані нічого не змінить – це лише спроба нам чимось погрожувати, але було б чим…», - сказав Максим Жорін.

На думку військового, ця ситуація показала, що ми можемо знищувати цілі у Чорному морі, але про перевагу на Чорному морі казати ще зарано. Окрім цього, на його думку, відбивати російські атаки з Чорного моря Україна точно спроможна.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Олексій Арестович заспокоїв українців і зізнався, що рф більше нічого не окупує: "Ми скоро туди дійдемо, ми близько" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Ілларіонов розповів, що потрібно для перевороту в росії.

Також Знай.ua повідомляв, що Володимир Фесенко розповів, як санкції вплинули на російське виробництво.