Про це він розповів у програмі «Politeka online».

«Справа у тому, що росіяни – це досить прості жалюгідні тварини: вони образились, що ми вдарили по їхніх об’єктах і у відповідь почали погрожувати, що вони начебто будуть бити тепер по центрах прийняття рішень, але можу вас запевнити, що нічого суттєво не зміниться – вони й до цього намагались це робити», - підкреслив Максим Жорін.

За словами військового, росія продовжить бити ракетами по різних містах, як і била до цього, але після цих нових погроз через знищення бурових установок ситуація із ракетними обстрілами суттєво не зміниться.

«При усьому бажанні російської федерації нічого не зміниться, ну буде там на дві ракети більше. Це у загальному плані нічого не змінить – це лише спроба нам чимось погрожувати, але було б чим…», - сказав Максим Жорін.

На думку військового, ця ситуація показала, що ми можемо знищувати цілі у Чорному морі, але про перевагу на Чорному морі казати ще зарано. Окрім цього, на його думку, відбивати російські атаки з Чорного моря Україна точно спроможна.

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Спека не завадить: як заснути навіть у найгарячіші ночі Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Ілларіонов розповів, що потрібно для перевороту в росії.

Також Знай.ua повідомляв, що Володимир Фесенко розповів, як санкції вплинули на російське виробництво.