Про це він розповів на каналі Максима Ялі.

«Внутрішня якість росії як орди та як країни, яка разом із Гітлером розпочинала другу світову війну, залишилася і зараз росія проявила себе у всій красі», - зазначив Павло Жовніренко.

Радник порівнює росію «золотою ордою» та зазначає, що принципи існування нічим не відрізняються: росія просто як «орда» накинулася на Україну.

«Орда» створювалася для війни і без війни жити не може. Нам потрібне об'єднання тих народів, які вже захоплені і яким загрожує агресія росії», - наголосив Павло Жовніренко.

На думку радника, українцям потрібно об'єднатися у блок із народами, які постраждали або можуть постраждати від росії, щоб можна було ефективно протистояти подальшим агресіям.

Популярні новини зараз
Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тарас Загородній заявив, що українська армія стає все сильнішою і сильнішою.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Олександр Мусієнко пояснив, що Україна – країна, яку найбільше ненавидить росія.