Про це він розповів на каналі Максима Ялі.

«Внутрішня якість росії як орди та як країни, яка разом із Гітлером розпочинала другу світову війну, залишилася і зараз росія проявила себе у всій красі», - зазначив Павло Жовніренко.

Радник порівнює росію «золотою ордою» та зазначає, що принципи існування нічим не відрізняються: росія просто як «орда» накинулася на Україну.

«Орда» створювалася для війни і без війни жити не може. Нам потрібне об'єднання тих народів, які вже захоплені і яким загрожує агресія росії», - наголосив Павло Жовніренко.

На думку радника, українцям потрібно об'єднатися у блок із народами, які постраждали або можуть постраждати від росії, щоб можна було ефективно протистояти подальшим агресіям.

Популярні новини зараз
В Україні почнуть масово карати ухилянтів – коли чекати перших штрафів від ТЦК Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тарас Загородній заявив, що українська армія стає все сильнішою і сильнішою.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Олександр Мусієнко пояснив, що Україна – країна, яку найбільше ненавидить росія.