Про це він розповів у прямому ефірі на каналі «Утро Февраля».

«Російський президент розуміє, що втягнути Білорусь у війну з Україною дуже складно, тому що вони (білоруси, - Ред.) спостерігали, що відбувається з російською армією, і тому розуміють, що жодної «легкої прогулянки» не буде», - зазначив Ілля. Пономарьов.

Як зазначив політик, відносини між українцями та білорусами залишаються досить позитивними, адже українці також сподіваються, що білоруський народ звільниться від тоталітарного режиму Лукашенка. Тому, на думку політика, білоруси з моральної точки зору навряд чи можуть напасти на Україну.

«Лукашенко має всі підстави побоюватися, тому що кажуть, що його власна армія може повернути багнети і піти замість направлення на Київ у напрямку до Мінська», - наголосив Ілля Пономарьов.

На думку експерта, росія також, можливо, намагається втягнути Білорусь у війну проти Литви, але, за його словами, Лукашенко від усіх таких пропозицій відмовляється і поки що якось справляється з тиском путіна в цьому питанні.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ілля Пономарьов розповів про головну перевагу HIMARS.

Також Знай.ua повідомляв, що Ігор Терехов розповів, чому росіяни почали обстрілювати Харків за новою методикою.