Про це він розповів у своєму блозі.

«Демократія – це коли кожен із нас вирішує, як йому жити і кожен із нас бере участь у формуванні правил, за якими ми живемо. Це все формулюється у закони і за цими законами ми продовжуємо жити – так відбувається у нормальному демократичному суспільстві», - зазначив Павло Себастьянович.

За словами політолога, для того, щоб реалізовувати демократію, кожному громадянину держави дається голос, який він може використати на виборах, віддавши його політику, чий курс громадянина найбільше влаштовує.

«Щойно у нас починаються вибори, то перед нами з'являється список людей, яких ми не знаємо, і чим вони далі будуть займатися, ми теж не знаємо», - наголосив Павло Себастьянович.

Як зазначив експерт, головний недолік демократії полягає в тому, що не факт, що обраний нами політик виконає всі обіцянки, які нам припали до душі під час передвиборчої кампанії. За його словами, як показує практика, ніхто з українських політиків повною мірою не виконує своїх обіцянок.

Популярні новини зараз
Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами" Кому не світить пенсія у 2023 році: у ПФУ назвали умови, обов'язкові до виконання Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують"
Показати ще

«Виходить, що ми віддаємо свій голос, але ми ніяк не впливаємо на дії тих, хто перебуває у владі. У нас демократія закінчується на виборах», - сказав Павло Себастьянович.

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Іларіонов назвав 4 найбільш ймовірні результати російсько-української війни.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Куликов розповів, чи є добрі росіяни і чи варто давати їм українські паспорти.