Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Продовжується інформаційно-психологічне протиборство, де урізноманітнюється поле битви. Якщо раніше російська федерації керувала масовою свідомістю через розподіл українців, то зараз в умовах, коли війна вже 4 місяці, для рф принциповою річчю є збільшення в українській аудиторії відчуття психологічної втоми від війни», - зазначив Олег Постернак.

За словами експерта, за допомогою «ферми інтернет-ботів» російська федерація створює відповідний інформаційний контент у соціальних мережах, який наче як вірус заражає простих українців цими настроями.

«Це точки входу, які росія зараз намагається зробити: «психологічна втома» та «абсолютно нереальна перемога, коли Україні доведеться виходити із війни лише шляхом важких перемовин», - сказав Олег Постернак.

Як зазначив політолог, інформаційний фронт – це дуже серйозний майданчик для битви, адже російсько-українська війна – це перша війна, яка відбувається у часи високих технологій та інтернету. За його словами, головна риса, яка притаманна цій війні, це те, що майже кожен може спостерігати цю війну у «онлайн-режимі».

Популярні новини зараз
"Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Іран у вогні: потужні вибухи по всій країні, палають військові та нафтопереробні заводи До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, на Житомирщині окупанти обстріляли ліси, збитки довкіллю від пожеж, що виникли у результаті, склали понад 36,7 млн гривень.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Куликов розповів, чи є хороші росіяни і чи варто давати їм українські паспорти.