Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Церква не інститут морального задоволення мінливих мас. Слово Церкви – це не слово догоджання будь-кому. Слово Церкви є проповіддю про Христа Спасителя. Слово Церкви є молитвою. Слово Церкви – це втіха тих, хто страждає. І вже потім, в останню чергу – висловлювання думки щодо того чи іншого «інфоприводу», - зазначив митрополит Антоній.

Владика нагадав, що кожне сказане слово залишиться у вічності і за нього доведеться відповісти не лише у цьому тимчасовому житті.

«Кажу ж вам, що за всяке пусте слово, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь у день суду: бо від своїх слів виправдаєшся, і від слів своїх осудишся» (Мт. 12:36–37), – говорить Господь. Це варто пам'ятати всім віруючим, тим більше священнослужителям», - підкреслив керуючий справами УПЦ.

Митрополит Антоній звернув увагу, що священникам неприпустимо розкидатися словами та оцінками подій заради популярності у соцмережах та громадського резонансу.

Популярні новини зараз
Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв" Російські ліси горять нещадним вогнем, так і до кремля недалеко: люди задихаються від диму, площа пожеж - до 83 тис. га Потап "відповів" на запрошення співака Позитива повернутися в Україну: невже переконали репера Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

«Священник – це не популярний блогер, який може розкидатися словами заради лайків та репостів. Він не може на догоду миттєвій повістці жертвувати істиною, без шкоди для своєї душі і душ, людей, які їх годують, потурати неправді. Тому часом розумніше промовчати, ніж піти проти совісті заради сумнівного «задоволення» і отримати схвалення непостійної «громадськості», - підсумував керуючий справами УПЦ.