УКРАЇНЦІ збирають кошти для різноманітних потреб ВІЙСЬКОВИХ, а ЧИНОВНИКИ шукають як заробити на бюджеті від часу ВІЙНИ.

Майже 90 МІЛЬЙОНІВ гривен КИЯН КМДА хотіла використати для чергової реконструкції і благоустрою чергового парку?! ( щоправда торги не відбулися).

В інших містах подібна ситуція:

так звані мери реконструюють фонтани, вкотре перекладають плитку, фестивалять… і водночас прославляють себе за наші, бюджетні кошти?

Вожді парламентський партій так і не відмовилися від більш як 800 МІЛЬЙОНІВ бюджетних гривень на свою партійна рекламу лише в 2022 році…

Популярні новини зараз
Головне за ніч: зізнання лукашенка, розкол в росії, дефіцит хліба в Україні та можливість масованого удару путіна Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Путін може завдати ракетних ударів по Польщі
Показати ще

То можливо владці згадають про совість і здоровий глузд та нарешті запровадять МОРАТОРІЙ на витрачання бюджетних коштів для ВСІЄЇ влади і на ВСІ проекти, окрім ВІЙСЬКОВИХ і СОЦІАЛЬНИХ!

П.С. Варто нагадати, що на 1 лютого 2022 року в очільника Києва Віталія Кличка було 13 заступників і 36 радників. Серед цих 36 радників, ледь не половина, радники по боротьбі з корупцією?!