З нагоди Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України команда Фонду «Рідна країна» відвідала один із військових госпіталів України.

Підтримали колектив ліками, продуктами харчування, інвентарем для реабілітації і занять спортом та патріотичною літературою.

Домовилися про подальшю співпрацю Госпіталю з нашим Фондом «Рідна країна».

Нагадаю, що у свій час ми зупинили ідею модних рехформаторів, які планували закрити або реорганізувати ВСІ військові госпіталі у …воюючій країні. Можна уявити собі нинішню ситуацію із потребою належного лікування та реабілітацією наших героїв-військових, якби цей проект було втілено в життя. Також варто нагадати, як ДУС при Президентові України, всіляко блокувало з 2015 року нашу постанову про передачу спецлікарень колишніх партійних і радянських посадовців та їх родин для лікування та реабілітації воїнів АТО.

Отож, нині мусимо розуміти, що військові госпіталі - це важливий пріоритет держави, який також потребує нашої уваги і підтримки.

Популярні новини зараз
Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Після звільнення Лиману ЗСУ знайшли накрадений "скарб" окупантів: у таке навіть важко повірити У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Принагідно дякуємо нашим друзям із Грецько-української палати та надійному другу України Акісу Бугасу за допомогу.

Разом переможемо!