Поки найактивніші депутати виставляють свої фотки про героїчне волонтерство з Парижу, Лондону та інших столиць братських держав, ВР тишком-нишком покращила їх фінансове забезпечення.

Законодавча активність тут просто вражає:

18 липня Постанову про свої покращені зарплати зареєстрували Стефанчук та представники всіх фракцій і груп, 19 - без обговорень проголосували, 20 - очільник ВР вже й підписав. Все по-військовому, толерантно кажучи.

Отож, в цей непростий воєнний час ДЕПУТАТИ вирішили фінансово підтримати за рахунок міжнародних кредитних коштів…найбільш СОЦІАЛЬНО-НЕЗАХИЩЕНУ верству населення воюючої України, тобто САМИХ СЕБЕ!

Як порахували експерти «Судово-юридичної газети», після ухвалення цієї Постанови посадовий оклад рядового депутата підвищиться із 28 810 гривень до 49 620 гривень.

Популярні новини зараз
путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Натомість, ніхто не відміняв доплат за виконання депутатських повноважень в розмірі заробітної плати, відшкодувань за проживання в готелі тощо…

Ну й на партійний піар, тобто бюджетне фінансування парламенських партій, 800 мільйонів гривень на 2022 рік досі збережено.

І тепер найцікавіше, про депутатську ЄДНІСТЬ у цій соціально-благородній справі.

Отож, покращення свого фінансового становище в умовах ВІЙНИ підтримали 308 депутатів, серед них:

- 203 депутати із «Слуги народу» на чолі з Арахамією-Тищенком;

- 18 із ЄС на чолі з Герасимовим-Парубієм;

- 17 із «Довіри» на чолі із Іванчуком-Петьовкою;

- 14 із екс-ОПЗЖ на чолі з Бойком-Шуфричем;

- 12 із «Батьківщини» на чолі з Кучеренком-Наливайченком:

- 11 із «Голосу» на чолі з Совсун-Юрчишиним;

- 11 із «За майбутнє» на чолі з Батенком-Балогою;

- 11 із »Відновлення України» на чолі з Абрамовичем-Юрченко;

- 11 із позафракційних, серед яких Разумков, Лерос, Стефанчук…

Як бачимо, попри окремі критичні оцінки досі «таємної» (без журналістів) діяльності ВР, народні обранці від влади спільно з колись непримиренною, конструктивною та розумною опозиціями діють у повній ЄДНОСТІ та ЗЛАГОДІ!