Про це Митрополит Онуфрій сказав у проповіді.

Предстоятель закликав усіх проводити чисте життя і намагатися невпинно виправляти себе, якщо хтось впаде у гріх.

«Кожна людина повинна намагатися бути целомудренною, тобто старатися проводити чисте життя. Якщо навіть спотикаємося, десь падаємо в якісь пороки, немочі, то повинні каятися і знову й знову себе виправляти», - сказав архіпастир.

Блаженніший звернув увагу, що іноді людині доводиться боротися з певним гріхом усе своє життя.

«Покаялася - знов упала, знову покаялася - знов упала. Та людина, яка не припиняє каятися, зрештою перемагає свої немочі», - наголосив він.

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення На кордоні з Казахстаном росіяни бомжують в целофанових вігвамах, а на росії їм вже готують нари чи іржавий автомат У Рамзана Кадирова стався черговий напад божевілля: "Більше кайфую"
Показати ще

Митрополит Онуфрій зазначив, що потрібно намагатися жити целомудренно, проте, якщо згрішимо, каятися.

«Треба не соромитися сказати Господу: «Боже, прости мене, я згрішив! Допоможи мені, Боже більше цього не робити». І Бог обдарує нас тою мудрістю, яка потрібна людині для того, щоб без якихось втрат і трагедій пройти своє земне життя і досягнути вічного спасіння на Небі у Христі Іісусі Господі нашому», - закликав Предстоятель УПЦ.