«Невже злочини Росії менші, ніж Сирії чи КНДР, за які вони потрапили до списку держав-спонсорів тероризму? Українці заслуговують на справедливість, на відплату за страждання та смерть”, - заявив депутат.

Нагадаємо, Володимир Зеленський неодноразово звертався до світової спільноти із закликом визнати Росію державою – спонсором тероризму. Після його звернень Конгрес США схвалив документ про визнання Росії державою – спонсором тероризму. Тепер документ залишилося підписати у Білому домі.

"Бити ракетами по цивільних об'єктах можуть лише абсолютно відморожені терористи, яким не повинно бути місця на землі. І це не помилкові влучення ракет до дитсадків, шкіл, ТРЦ, житлових будинків, це прораховані удари окупантів. Росія має бути визнана державою - спонсором тероризму. Світ здатен, а отже, повинен зупинити російський терор", – написав Зеленський після удару по торговому центру у Кременчуці.

Визнання Росії державою – спонсором тероризму дає можливість США вводити додаткові санкції та посилає сигнал усьому цивілізованому світу, що співпраця з державою – терористом нестиме вкрай негативні наслідки.