Окупанти знищили Лисичанський гірничо-індустріальний фаховий коледж: під час пожежі відбувся неорганізований викид забруднюючих речовин у повітря.

До єдиного Реєстру збитків Оперативного Штабу ДЕІ вже внесено понад 450 екозлочинів, скоєних росією. На жаль, у червні 2022 року фахівці ДЕІ додали ще одну подію, яка завдала прямих збитків довкіллю внаслідок воєнних дій на території України. Окупанти знищили один із найдавніших навчальних закладів України - Лисичанський гірничо-індустріальний фаховий коледж у Луганській області.

Так, у результаті артобстрілу військами російської федерації сталося загоряння будівлі коледжу площею 3 370 м2. Під час пожежі відбувся неорганізований викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря. При цьому, відповідно до Методики розрахунку неорганізованих викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій та/або під час дії воєнного стану та визначення розмірів завданої шкоди, розрахунок шкоди, завданої довкіллю, складає 1 716 697 гривень.

Цей заклад освіти має свою неповторну історію. Побудований ще у 19 столітті та називався спочатку Лисичанська штейгерська школа. Саме у його стінах готували першокласних фахівців гірничої справи.

Протягом декількох сотень років заклад працював, розвивався, з’являлися нові спеціальності, знання здобували тисячі студентів. Так було б і надалі, якби на нашу українську землю не прийшли російські загарбники та не почали звільняти нас...

Популярні новини зараз
Потяг зніс поліцейську машину з дівчиною в кайданах на задньому сидінні: копи залишили тачку на рейках Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера "Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію
Показати ще