Про це йдеться на сайті організації.

Богданівка, яка входить до складу Великодимерської об‘єднаної територіальної громади, близько місяця перебувала під окупацією, але наслідки місцева громада продовжує ліквідовувати досі, бо руйнування тут значні.

У Фонді Вадима Столара кажуть, що вирішили долучитися до ліквідації наслідків окупації та боїв задля якнайшвидшого відновлення села. Тож надали паливо місцевому комунальному підприємству, техніка якого тепер зможе провести демонтаж конструкцій найбільш аварійних та непридатних для ремонту будівель. Долучилися й силами своїх волонтерів.

Фонд Вадима Столара
Фонд Вадима Столара

“Сьогодні ми демонструємо приклад для інших організацій та пропонуємо всім небайдужим долучатися до подібних акцій. Тому що зараз люди, які вирішили залишитися в Україні, не мають ні фінансової, ні фізичної змоги самотужки вирішувати такі масштабні питання, як усунення наслідків бойових дій у регіонах. У місцевої влади теж не вистачає ресурсів для оперативного усунення проблеми. Тож мусимо допомогати!” - пояснила волонтерка Фонду Вадима Столара Наталія Приходько.

Популярні новини зараз
СБУ проводить обшуки у Ігоря Коломойського: несплата митних платежів та розтрата Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

У свою чергу староста Богданівського старостинського округу Юрій Безпалий розповів, що у громаді потребують демонтажу та локального ремонту понад півтисячі будинків.

Фонд Вадима Столара
Фонд Вадима Столара

“У нашій громаді станом на 27 липня більшість будинків потребують демонтажу та розбору завалів, а також ремонту будівель з частковими пошкодженнями – вікон, дахів, стель, парканів та інше. Це питання необхідно вирішити якнайшвидше, адже літо закінчується, а людям необхідно встигнути підготувати свої домівки до холодної пори”, - підкреслив староста.

У Фонді зазначають, що системно займаються допомогою військовим та мирному населенню під час війни.

“Від початку масштабної агресії Росії проти України Фонд Вадима Столара поставив собі за мету підтримку людей, які постраждали внаслідок бойових дій, а також військових, яки боронять нашу батьківщину. Своєю головною місією ми бачимо сприяння активному відновленню країни та допомогу людям. І робимо все, щоб цю місію виконувати”, - підкреслила Наталія Приходько.