Нині активізувалася дискусія по те, як гарантувати БЕЗПЕКУ дітей, школярів, студентів та відповідно вихователів, вчителів і викладачів під час нового навчального року.

І тут альтернативи немає:

потрібно облаштовувати УКРИТТЯ у ВСІХ навчальних закладах України.

Більш за те, мусимо розуміти, що укриття потрібні не для навчального 2022\23 року, а потрібні НАЗАВЖДИ!

Натомість, інформація про готовність належних і безпечних місць укриття на час навчального процесу, особливо в Центральній Україні, не надто оптимістична.

Популярні новини зараз
Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

На тлі злочинної бездіяльності місцевої влади, безпеку навчання забезпечують за СВОЇ кошти та з допомогою батьків дошкільні заклади, школи і вузи, здебільшого, САМОСТІЙНО.

В той же час очільники місцевої влади капітально ремонтують фонтани, стелять плитку - одним словом забезпечують під час ВІЙНИ коштами бюджету свої або дружні фірми. А паралельно нагороджують самі себе або отримають нагороди за перемогу у війні з Росією?!

От, щоправда, 12 липня поодинокі депутати Київради згадали за укриття й вирішили створити комісію щодо перевірки споруд цивільного захисту в столиці. Але за нагородами, фонтанами і плиткою її ДОСІ так і не створили?!

Тож ВІЙНА у нас для НАРОДУ, а для місцевої влади - ФОНТАНИ і ПЛИТКА за бюджетні кошти?!