Про це він розповів на каналі Знай 24.

«Якщо росія є постійним членом Радбезу ООН з правом вето, то які рішення може схвалювати ця організація? Тому зараз ставиться питання про те, щоб переглянути процедуру схвалення рішень, хоча її і сьогодні в принципі можна оминати», - зазначив експерт.

Валентин Гладких наголосив, що перспективи визнання російської федерації країною-спонсором може посприяти виключенню росії з Радбезу ООН чи перегляду процедури ухвалення рішень. Наразі рф володіє правом вето, тобто має можливість відхилити будь-який проект незалежного від того, наскільки його підтримують інші.

«Насправді, росія вже є не просто країною-спонсором тероризму, вона є країною-терористом, бо те, що вона сьогодні коїть – це є рафінований тероризм», - заявив Валентин Гладких.

Політичний експерт наголосив, що країна, яка здійснює терористичні акти в сусідній державі, не повинна мати права перебувати в складі постійних членів Ради безпеки ООН і впливати на ухвалення рішень.

Популярні новини зараз
Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Головне за ніч: анулювання повісток, 50 тисяч гривень штрафу водіям та збільшення субсидії в Україні "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо
Показати ще

Раніше Знай.ua писав, що російські пропагандисти розповіли страшну легенду про людожерство в полку «Азов».

Також у Знай.ua повідомляли, що СБУ ліквідувало масштабну ботоферму: наводили наклепи на президента, подейкують, причетна Європейська Солідарність.