Про це він розповів на каналі «Правда Качури».

«Блеф росії працює проти неї ж самої, тому що вона так блефує, розповідає щось, але всі стратегічні цілі і завдання путіна є рівно протилежними того, що вони вже досягнули в так званій цій своїй «спецоперації». Вони казали, що демілітаризують наше військо, але тепер натомість ми отримали найбільш підготовлене й найбільш боєздатне військо в Європі», - заявив Олександр Качура.

За словами державного діяча, росія намагалася шантажувати Європу газом. Натомість Європа не злякалася й тепер шукає альтернативи. Наприклад, нещодавно була підписана угода з Азербайджаном. Як зазначив Олександр Качура, Європа й надалі відмовлятиметься від російських енергоресурсів.

«Важке озброєння, яке постачається в Україну – це відповідь усього цивілізованого світу на неадекватність, агресію росії в Україні», - наголосив Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами" Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" Наталка Карпа заспівала про пекучий біль кожної українки, яка вірно чекає на свого чоловіка з війни: "З цим зіткнулися сотні тисяч сімей" Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."
Показати ще

Раніше Знай.ua писав, що командування «другої армії світу» намагається приховати втрати «гарматного м'яса» після удару ЗСУ.

Також Знай.ua повідомляв, що путін боїться, що народ може збунтуватися, і відправляє в Україну представників нацменшин: вбивча статистика.