Про це він розповів на каналі «Правда Качури».

«Блеф росії працює проти неї ж самої, тому що вона так блефує, розповідає щось, але всі стратегічні цілі і завдання путіна є рівно протилежними того, що вони вже досягнули в так званій цій своїй «спецоперації». Вони казали, що демілітаризують наше військо, але тепер натомість ми отримали найбільш підготовлене й найбільш боєздатне військо в Європі», - заявив Олександр Качура.

За словами державного діяча, росія намагалася шантажувати Європу газом. Натомість Європа не злякалася й тепер шукає альтернативи. Наприклад, нещодавно була підписана угода з Азербайджаном. Як зазначив Олександр Качура, Європа й надалі відмовлятиметься від російських енергоресурсів.

«Важке озброєння, яке постачається в Україну – це відповідь усього цивілізованого світу на неадекватність, агресію росії в Україні», - наголосив Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Раніше Знай.ua писав, що командування «другої армії світу» намагається приховати втрати «гарматного м'яса» після удару ЗСУ.

Також Знай.ua повідомляв, що путін боїться, що народ може збунтуватися, і відправляє в Україну представників нацменшин: вбивча статистика.