Про це він розповів на каналі «Правда Качури».

«Блеф росії працює проти неї ж самої, тому що вона так блефує, розповідає щось, але всі стратегічні цілі і завдання путіна є рівно протилежними того, що вони вже досягнули в так званій цій своїй «спецоперації». Вони казали, що демілітаризують наше військо, але тепер натомість ми отримали найбільш підготовлене й найбільш боєздатне військо в Європі», - заявив Олександр Качура.

За словами державного діяча, росія намагалася шантажувати Європу газом. Натомість Європа не злякалася й тепер шукає альтернативи. Наприклад, нещодавно була підписана угода з Азербайджаном. Як зазначив Олександр Качура, Європа й надалі відмовлятиметься від російських енергоресурсів.

«Важке озброєння, яке постачається в Україну – це відповідь усього цивілізованого світу на неадекватність, агресію росії в Україні», - наголосив Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" Головне за 27 листопада: друзі Кошмал із росії, нова атака по Україні, Різдвяний піст та "ні" шлюбу від Полякової Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Раніше Знай.ua писав, що командування «другої армії світу» намагається приховати втрати «гарматного м'яса» після удару ЗСУ.

Також Знай.ua повідомляв, що путін боїться, що народ може збунтуватися, і відправляє в Україну представників нацменшин: вбивча статистика.