Про це він розповів на каналі «Студія Руслана Бізяєва».

«Залишили найбільш дискусійну та проблемну інституцію як районна рада. Навіщо це було зроблено? Знову ж таки, наскільки я розумію, бо вона була в Конституції і тоді під цю зміну голосів не було. І залишили районні ради. Так, також укріплені, так, на кілька районів, так само, як і районні адміністрації, але без наповнення своїх бюджетів і, власне, без повноважень», - заявив український політолог.

Олексій Буряченко зазначив, що багато експертів ставили питання, навіщо в Україні існують районні ради. У районних радах є три-чотири пункти поповнення бюджету, але жоден із них не стосується місцевих доходів, місцевого бюджету. За словами політолога, це структура, яка нічого не робить і не зацікавлена ​​у цьому.

«У них залишається ключовий момент наповнення їхнього бюджету – це субвенції з усіх рівнів. Так і прописано. Тобто, по суті, це жебраки. Там у громади якусь попросили, там на обласному рівні, а там на рівні Кабінету Міністрів», - повідомив Олексій Буряченко.

Український політолог підкреслив, що районні адміністрації потрібні, оскільки залишити одну державну адміністрацію на обласному рівні буде мало і хтось має таки виконувати координаційну функцію. Але районні ради, за словами Олексія Буряченка, прописані безграмотно, оскільки вони не мають майже жодних повноважень.

Популярні новини зараз
Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Раніше Знай.ua повідомляв, що ГУР встановила факти умисного вбивства в Оленівці, ООН розпочинає місію з трагедії з українськими полоненими.

Також Знай.ua писав, що автомобілістам із України ускладнили виїзд за кордон: повний перелік необхідних документів.