Про це він розповів на каналі «Різні люди».

«росію треба «прихлопнути»: без цього нічого не буде. Її треба розвалити, щоб вона зникла, і це 100%», - наголосив Ілля Богданов.

На думку колишнього співробітника ФСБ, доки росія існуватиме, вона завжди заважатиме Україні розвиватися, тому проблема росії має бути вирішена найжорсткішим чином – розвалом російської федерації зсередини.

«Я не хочу, щоб росія існувала в принципі, а ще одна з моїх позицій – це те, що я хочу, щоб навіть російська мова пішла: російська культура не потрібна, я вважаю», - сказав Ілля Богданов.

За його словами, він, як людина, яка виросла в росії і яка розмовляє російською мовою, сам поступово переходить на українську мову, тому що мова, як він зазначив, – це код мислення, який дозволяє маніпулювати великою кількістю людей.

Популярні новини зараз
Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політолог Вадим Карасьов розповів, чи можуть Збройні сили України вже переходити у контрнаступ.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Євген Дикий розповів, як росіяни змінили свою тактику перед нашим можливим контрнаступом.