Про це він розповів на каналі «Правда Качури».

«Як більшість українських громадян, я скептично ставлюся до того, як, наприклад, багато клерків, або чиновників, дублюють функції одне одного. Навіть в рамках одного міністерства, одного державного підприємства просто перетинаються й роблять одне й те ж», - зазначив Олександр Качура.

Нардеп наголосив, що в цьому процесі дуже важливе запровадження цифровізації, адже завдяки їй процеси стають автоматизованими й не потребують участі людини. Ідея скорочення штату не нова, і всі президенти, які приходили до влади, обіцяли зменшення кількості держслужбовців. Однак, за словами Олександра Качури, після закінчення каденції кожного президента, штат чиновників лише збільшувався на 15-20%.

«Я всіляко підтримую рішення скоротити держслужбовців. Ми пройдемо цей шлях. Війна стала каталізатором цих усіх процесів. Політична воля є, команда є, президент є, який цього хоче. Ми це зробимо. І наступні покоління повинні якомога менше стикатися взагалі з чиновником, не знати, що таке хабар, і всі послуги отримувати в смартфоні в декілька кліків», - наголосив нардеп.

Популярні новини зараз
Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, російські окупанти визнали, що кремлівську пропаганду збудовано на брехні: закликали родичів не дивитися телевізор.

Також Знай.ua повідомляв, що американський дипломат розповів, чому Україні важливо повернути Крим найближчим часом: "Зараз на кону все".