Про це він розповів у програмі «Мотив» Юрія Подорожнього.

«Для Залужного його політичне майбутнє залежить від успіхів на полі бою. Якщо вже зовсім прямо говорити, якийсь невеликий котел чи ще щось вплинуть на його майбутнє як політика. Я розумію, що тут точно його провини не буде, але від успіхів на полі бою все залежить», - повідомив Тізенгаузен.

За словами політтехнолога, навіть якщо провини Залужного не буде, все одно поразки повісять на нього, якщо вони будуть. Незважаючи на те, що ризиків справді багато, Борис Тізенгаузен повідомив, що вже бачив у Залужного підготовчі борди з написом: «Віримо в Збройні сили України». Навіть якщо ці борди не зовсім політичні, все одно вони говорять про те, що Залужний готується обійняти посаду президента.

«Я впевнений, що вже зараз міряють Залужного, міряють Арестовича, міряють Подоляка. Ну тобто всіх тих, хто був весь цей час на виду. Наразі говорити, якою буде конфігурація, хто піде, хто не піде, зрозуміло, що рано», - зазначив політтехнолог.

Популярні новини зараз
Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Кошовий з "Кварталу 95" згадав, як міг заробити $10 млн за дружбу з Зеленським: "Сидіти на ж*пе рівно" Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Раніше Знай.ua писав, що фонд UmbrellaUA придумав, як наблизити перемогу України: долучитися може кожен.

Також Знай.ua повідомляв, що офіцери флоту заявили, що зіткнулися з 20-метровим морським чудовиськом Кракеном: корабель дивом уцілів.