Про це він розповів на своєму каналі.

Політтехнолог порівняв удари по Криму з ударами по крейсеру "Москва". За офіційною версією міноборони росії, на крейсері сама по собі виникла детонація, в результаті якої він і потонув. Приблизно те саме, як зазначив Руслан Бізяєв, ми спостерігали в Криму. Росія знову пояснила вибухи в Криму пожежею, яка виникла сама по собі.

«Ми розуміємо, що на військовому аеродромі навряд чи могла статися недбалість і безладність такого масштабу. Для російської федерації сформувати якусь чітку концепцію – це означає отримати дуже потужний політичний удар. Тому зараз домінує така концепція. Так сталося само собою», - зазначив Руслан Бізяєв.

Політтехнолог зазначив, що в росії постійно відбуваються події, які вони не можуть пояснити чітко, наприклад, чому армія рф відійшла від Київської області, пішла з острова Зміїний або допустила вибухи в Криму. За словами Руслана Бізяєва, у суспільстві виникають питання, чому таке відбувається.

«Серія цих подій, на мій погляд, має навіть більше значення, ніж ті чи інші зрушення чи нерухомість на фронті. У росіян виникають запитання: «А що це? Що відбувається? Навіщо це? Яке кінцеве завдання?» Тобто якщо ми (росіяни – Ред.) воюємо з НАТО, то покажіть хоча б один батальйон НАТО на території України. Ось ці моменти вони впливають на морально-психологічний дух армії», - повідомив Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий експерт Олександр Мусієнко пояснив, як ЗСУ вдалося нанести удар по військовому аеропорту в Криму.

Також Знай.ua повідомляв, що фонд UmbrellaUA вигадав, як наблизити перемогу України: долучитися може кожен.