Про це він розповів на своєму каналі.

Політтехнолог порівняв удари по Криму з ударами по крейсеру "Москва". За офіційною версією міноборони росії, на крейсері сама по собі виникла детонація, в результаті якої він і потонув. Приблизно те саме, як зазначив Руслан Бізяєв, ми спостерігали в Криму. Росія знову пояснила вибухи в Криму пожежею, яка виникла сама по собі.

«Ми розуміємо, що на військовому аеродромі навряд чи могла статися недбалість і безладність такого масштабу. Для російської федерації сформувати якусь чітку концепцію – це означає отримати дуже потужний політичний удар. Тому зараз домінує така концепція. Так сталося само собою», - зазначив Руслан Бізяєв.

Політтехнолог зазначив, що в росії постійно відбуваються події, які вони не можуть пояснити чітко, наприклад, чому армія рф відійшла від Київської області, пішла з острова Зміїний або допустила вибухи в Криму. За словами Руслана Бізяєва, у суспільстві виникають питання, чому таке відбувається.

«Серія цих подій, на мій погляд, має навіть більше значення, ніж ті чи інші зрушення чи нерухомість на фронті. У росіян виникають запитання: «А що це? Що відбувається? Навіщо це? Яке кінцеве завдання?» Тобто якщо ми (росіяни – Ред.) воюємо з НАТО, то покажіть хоча б один батальйон НАТО на території України. Ось ці моменти вони впливають на морально-психологічний дух армії», - повідомив Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Кошовий з "Кварталу 95" згадав, як міг заробити $10 млн за дружбу з Зеленським: "Сидіти на ж*пе рівно" Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий експерт Олександр Мусієнко пояснив, як ЗСУ вдалося нанести удар по військовому аеропорту в Криму.

Також Знай.ua повідомляв, що фонд UmbrellaUA вигадав, як наблизити перемогу України: долучитися може кожен.