Про це він розповів під час другого дня всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

«Зараз у нас не тільки в місцевому самоврядуванні, а й у всій Україні одна проблема – війна. І є певні виклики у зв’язку з цією війною. Перш за все, на сьогодні головні проблеми – це 1 вересня й опалювальний сезон. Це ті дві головні проблеми, які нам треба разом вирішувати. І це неможливо зробити без підтримки органів місцевої влади», - повідомив мер Житомира.

За словами Сергія Сухомлина, 1 вересня викликає занепокоєння через страх батьків за безпеку дітей і через підготовку укриттів у навчальних закладах. Міський голова Житомира уточнив, що батьки налякані, і тільки 30% із них згодні, щоб їхні діти навчалися в школах у режимі офлайн. Це також створює додаткову проблему для органів місцевого самоврядування.

«Ми, з одного боку, постійно намагаємося показати батькам, що це (навчання в режимі офлайн – Ред.) безпечно. Але, з іншого боку, ми розуміємо, що евакуація дітей із школи триває 5-7 хвилин. Якщо ракета буде летіти зі сторони Білорусі, то цього часу буде точно недостатньо для того, щоб безпечно евакуювати дітей», - наголосив Сергій Сухомлин.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Педан помріяв про майбутнє України із сучасними школами, у повному складі та без корупції: «Вірю в нове покоління».

Також Знай.ua повідомляв, що Віталій Кличко заявив про розлучення з дружиною Наталією: серце мера Києва вже зайняте.