Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Важливо, що у цьому році люди, що досягли 60 років, мають право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 29 років, за відсутності необхідного пенсія може бути призначена пізніше», - зазначає Катерина Котенкова.

Тобто, пояснює вона, наявність страхового стажу дає право призначення пенсії за віком, при цьому люди, які мають, наприклад, 15-19 років стажу, вийдуть на пенсію, лише коли їм буде 65. Також у 65 років, додає журналістка, можуть стати пенсіонерами ті люди, які мають менший страховий стаж, але вони отримають соціальну виплату, розмір якої складає 1854 гривні.

«Близько 300 тисяч українців навряд чи отримають свої виплати, оскільки вони опинилися на тимчасово окупованій території. За словами заступника міністра соціальної політики Віталія Музиченка, у таких містах, де є банки, проблем немає, пенсії будуть нараховуватись на картки», - розповідає Катерина Котенкова.

Водночас журналістка зазначає, що ситуація з Укрпоштою важча, оскільки на тимчасово окупованих територіях вона не може виплачувати пенсію готівкою, для її отримання необхідно пройти процедуру переоформлення пенсії, тоді люди зможуть отримати її відразу за декілька місяців.

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, пенсіонери отримають підвищені виплати вже до кінця року.

Також Знай.ua писав про те, що частині українців виплатять по 20 тисяч грн допомоги.