Якщо ви стали свідком екозлочин та бажаєте повідомити про даний факт, просимо скористатись підказками для правильного оформлення офіційного звернення.

У зверненні обов’язково варто зазначити:

прізвище, ім’я, по-батькові;

місце проживання;

інформацію для зворотного зв’язку (номер телефону, електронна адреса)

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

суть порушення;

дату і підпис.

Для відправки звернення електронною поштою необхідно зробити все теж саме, просканувати документ і надіслати на електронну адресу Інспекції відповідного регіону або до центрального апарату. Контакти територіальних та міжрегіональних територіальних органів опубліковані на офіційному сайті.

Так, фахівці Державної екологічної інспекції попри війну продовжують працювати, здійснювати свої повноваження та відкриті до комунікації з метою забезпечення природоохоронного контролю на території нашої держави.

За 7 місяців поточного року Держекоінспекцією:

розглянуто та надано відповіді на 68 звернень та запитів народних депутатів України;

опрацьовано майже 4 600 вхідних документів, які надійшли від установ, організацій, підприємств, територіальних та міжрегіональних територіальних органів Держекоінспекції;

опрацьовано 839 звернень громадян, які надійшли з органів державної влади та від фізичних осіб;

підготовлено майже 4 400 вихідних документів за підписом керівництва.