Якщо ви стали свідком екозлочин та бажаєте повідомити про даний факт, просимо скористатись підказками для правильного оформлення офіційного звернення.

У зверненні обов’язково варто зазначити:

прізвище, ім’я, по-батькові;

місце проживання;

інформацію для зворотного зв’язку (номер телефону, електронна адреса)

Популярні новини зараз
Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

суть порушення;

дату і підпис.

Для відправки звернення електронною поштою необхідно зробити все теж саме, просканувати документ і надіслати на електронну адресу Інспекції відповідного регіону або до центрального апарату. Контакти територіальних та міжрегіональних територіальних органів опубліковані на офіційному сайті.

Так, фахівці Державної екологічної інспекції попри війну продовжують працювати, здійснювати свої повноваження та відкриті до комунікації з метою забезпечення природоохоронного контролю на території нашої держави.

За 7 місяців поточного року Держекоінспекцією:

розглянуто та надано відповіді на 68 звернень та запитів народних депутатів України;

опрацьовано майже 4 600 вхідних документів, які надійшли від установ, організацій, підприємств, територіальних та міжрегіональних територіальних органів Держекоінспекції;

опрацьовано 839 звернень громадян, які надійшли з органів державної влади та від фізичних осіб;

підготовлено майже 4 400 вихідних документів за підписом керівництва.