Про це він розповів у своєму блозі.

На думку політика, росіянам з народження передається відчуття власного імперства і того, що вони титульний народ, хоча його як такого й не існує, а українці, мовляв, якісь не такі. Він вважає, що перш ніж пхатися в чужу державу, росіянам самим потрібно навчитися як держава жити.

«Тут яскравим прикладом є твір «1984» Орвелла, там усе сказано. Ті, хто читав, зрозуміють, ті, хто не читав, обов’язково подивіться. Все те, що написано, так і відбувається. Тому немає в них ніякої своєї думки, те, що скажуть у царя, тому й будуть вірити», - зазначає Олександр Качура.

Тому, констатує він, Україна повинна перемогти у цій війні, можливо, тоді ставлення росіян до нас зміниться разом із режимом, а ми їм у цьому допоможемо своєю перемогою.

«Після розвалу російської федерації, коли ця пропаганда і пропагандистська машина, яку ще з радянських часів зберегли, знищиться, тоді, можливо, у когось якісь ростки розуму і свідомості нормальної проявляться», - міркує Олександр Качура.

Популярні новини зараз
"Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карась заявив, що Кремль використовує війну для знищення пасіонарних громадян.

Також Знай.ua писав про те, що Подоляк розповів, на що можна натиснути, щоб росіяни усвідомили, що йде війна.