Про це він розповів у своєму блозі.

На думку політика, росіянам з народження передається відчуття власного імперства і того, що вони титульний народ, хоча його як такого й не існує, а українці, мовляв, якісь не такі. Він вважає, що перш ніж пхатися в чужу державу, росіянам самим потрібно навчитися як держава жити.

«Тут яскравим прикладом є твір «1984» Орвелла, там усе сказано. Ті, хто читав, зрозуміють, ті, хто не читав, обов’язково подивіться. Все те, що написано, так і відбувається. Тому немає в них ніякої своєї думки, те, що скажуть у царя, тому й будуть вірити», - зазначає Олександр Качура.

Тому, констатує він, Україна повинна перемогти у цій війні, можливо, тоді ставлення росіян до нас зміниться разом із режимом, а ми їм у цьому допоможемо своєю перемогою.

«Після розвалу російської федерації, коли ця пропаганда і пропагандистська машина, яку ще з радянських часів зберегли, знищиться, тоді, можливо, у когось якісь ростки розуму і свідомості нормальної проявляться», - міркує Олександр Качура.

Популярні новини зараз
"Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карась заявив, що Кремль використовує війну для знищення пасіонарних громадян.

Також Знай.ua писав про те, що Подоляк розповів, на що можна натиснути, щоб росіяни усвідомили, що йде війна.