Про це він розповів у програмі «Різні люди».

За словами гостя програми, на боці України воює багато російських націоналістів і йдеться не лише про добровольців із Кавказу. Водночас він додає, що саме тут їх не так багато, як у самій росії, це актив, який буде використаний свого часу.

«Це все фактично наша агентурна мережа там. Коли буде валитися рашка, це будуть передові загони. Вони це прекрасно розуміють», - зазначає Євген Карась.

До того ж, міркує націоналіст, потрібно об’єктивно оцінювати ситуацію: у росії жити погано, там багато міжетнічних конфліктів, проблема бідності, крадіжки, тому і там є невдоволена пасіонарна публіка.

«Для цього і була війна, щоби просто пасіонарна публіка йшла, всі повмирали, будуть краще на кухні поминати покійних, а не думати про те, як змінити державу. Для цього ж вони національні меншини кидають у топку війни, щоб поменше там було пасіонарних», - пояснює Євген Карась.

Популярні новини зараз
"Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карась розповів, чому допомога Україні та її перемога у війні в інтересах Заходу.

Також Знай.ua писав про те, що Карась розповів, чи відчувається на фронті страх смерті.