Про це він розповів на своєму каналі.

«Часта зміна урядів, коаліційних урядів якраз поліпшує стабільність держави, укріплює стабільність. Це дуже важливо, у нас часто під терміном «стабільність» розуміють державну стабільність, тобто управлінську стабільність, тому що часто зводять політику до державного управління. І в умовах війни є така небезпека, коли політика звужується до державної вертикалі, до верховного головнокомандування. Але це зрозуміло, адже в умовах війни необхідна така мобілізаційна політика, щоб реагувати на події на зовнішніх фронтах, дипломатичних фронтах, всередині країни, на військових фронтах», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами політтехнолога, політика – це конкуренція і певна свобода для політичної діяльності, слів і думок. Вадим Карасьов навів як приклад пострадянські країни і зазначив, що там політики дуже мало, оскільки вона зводиться до верховного головнокомандувача, який у країні є «і президентом, і лідером, і папою». Саме це робить країну дуже вразливою з точки зору державної нестабільності.

«Такі режими дуже часто сипляться на очах, тому що немає політичної системи, немає алтьтернативних політиків, які могли би перехопити владу, звичайно ж, у рамках політичного консенсусу, не змінюючи державний курс, не змінюючи стратегічні пріоритети країни. Таким чином оновлюється влада, оновлюються кадри, оновлюються з тактичної точки зору методи ведення політики. І таким чином держава не втрачає стабільності, а, навпаки, збільшує свою ефективність», - повідомив Вадим Карасьов.

Популярні новини зараз
Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..." "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, росіяни та білоруси «похвалилися» своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали.

Також Знай.ua повідомляв, що артилеристи ЗСУ продемонстрували неймовірну міць на полі бою: під ногами окупантів палає земля.