Про це він розповів на каналі my.ua.

«Це (ред. - волонтерство) – не робота, ми вкладаємо кожен свій крок в Україну, у людей, яким ми надаємо допомогу, ми вкладаємо свою доброту, даємо посил», - пояснює Андрій Кошара.

Тобто спершу, пояснює він, все почалося з особистого поклику, зараз же це можна назвати професією, адже потрібно вміти організовувати спеціалістів. Їхня організація, розповідає гість програми, співпрацює з іншими волонтерами, робить кооперацію, добуває допомогу сама або завдяки іноземним партнерам, підтримує зв’язок із владою.

«Волонтерський рух став дуже великим, він об’єднується, це дуже потужна сила, це дуже великий тил, без якого нашій країні було би важко. На мою думку, треба давати розвиток цьому напрямку і треба, щоб влада підтримувала», - стверджує Андрій Кошара.

За словами його словами, волонтерський рух в Україні у 2014 році і сьогодні зовсім різні. Як розповідає гість програми, у 2014 році це відбувалося радше точково, кожен сам собі вирішував, що він волонтер, і починав комусь допомагати, а зараз це організований рух.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: анулювання повісток, 50 тисяч гривень штрафу водіям та збільшення субсидії в Україні "Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

«У Європі, куди ми йдемо, волонтер – це Бог, всі розгортаються, всі допомагають, всі реагують на це. Тому нам є над чим працювати», - додає Андрій Кошара.

Як повідомляв Знай.ua, Качура заявив, що тотальна ізоляція росії призведе до зміни режиму.

Також Знай.ua писав про те, що Табах повідомив, що війна показала, на що насправді здатна українська армія.