На Житомирщині внаслідок лісових пожеж у Природному заповіднику «Древлянський», завдано збитків довкіллю на 14,5 мільярдів гривень. Сума шкоди розрахована відповідно до Методики розрахунку неорганізованих викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій та /або під час дії воєнного стану та визначення розмірів завданої шкоди.

Так, у результаті ракетно-бомбових ударів по території Народицької територіальної громади Коростенського району Житомирської області на початку повномасштабного вторгнення виникли масові лісові пожежі у Природному заповіднику «Древлянський».

Згідно з довідкою дирекції заповідника вогнем знищено понад 2 100 га лісових насаджень!

Крім того, під час горіння, у повітря піднялись десятки тисяч тонн забруднюючих речовин різних класів небезпеки. Зокрема, не виключено також, вивільнення радіоактивних ізотопів, які були акумульовані на території природно-заповідного фонду внаслідок аварії на ЧАЕС.

Матеріали розрахунків передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та Житомирської обласної прокуратури.

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році
Показати ще