Митрополит Онуфрій очолив в одному з храмів лаври молебень, після якого звернувся до полонених РФ.

«Я хочу побажати, щоб Господь дав усім розум, що війна - не той засіб, яким можна досягти розумної здорової єдності... Насильство не може створити єдність. Єдність створюється любов’ю. А любов - це Бог», - сказав до російських військовополонених Блаженніший.

Предстоятель УПЦ попросив полонених, щоб вони розповіли своїм рідним та близьким, що війна - це зло і її треба зупинити.

«Я хотів би, щоб ви повернулися додому, побачили своїх дружин, матерів, дітей, знайомих. І щоб ви їм сказали такі слова: «Ми не хочемо війни, яка сьогодні ведеться в Україні. Ми не хочемо, щоб руйнувалися міста, села, щоб гинули наші та ваші люди. Ми не хочемо, щоб матері - ні в Україні, ні в Росії - зустрічали своїх мертвих синів та плакали над ними гіркими невтішними сльозами. І це слід зупинити. І це можна зупинити. Але не силою знарядь, не силою людської правди, а Божественною любов'ю. Потрібно знайти слово любові, яке могло б загородити вуста знарядь, що стріляють. Ми хочемо, щоб був мир. Якщо зло сталося, його треба зупиняти», - сказав митрополит Онуфрій.


Популярні новини зараз
Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще