Про це він розповів у своєму блозі.

«Є російські історики, праці яких, на мій погляд, треба вивчати усій росії, там, де вказано так трошечки про Київську Русь і історія росії починається з Орди, це правдива історія. Це нас і відрізняє ментально, тому що ми, Київ, Україна – це дійсно Київська Русь, а вони – Орда», - стверджує Олександр Качура.

А відтак, констатує він, ставлення українців і росіян один до одного, ставлення до ворога, рівень гуманності та цивілізованості зовсім різні. І депутат заявляє, що ми як представники цивілізованого і вільного світу однозначно переможемо в цій віні, це показує і сама історія.

«Там, де болота були, там болота і залишаться. У них болота в голові передусім, у них болота в душах, у них болота в їхніх серцях. Тобто болото – це є болото, на болоті нічого хорошого ніколи не буде. Якщо столиця і країна збудовані на болоті, там нічого не буде хорошого ніколи», - пояснює Олександр Качура.

Політик підкреслює, що на цьому будується вся російська історія і такою вона і буде: у болоті почали, болотом і закінчать. Як він зазначає, історія у своїй суті циклічна, тому росія повернеться до свого початку.

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жданов заявив, що Кремль не оголосить загальну мобілізацію, та пояснив, чому.

Також Знай.ua писав про те, що Романенко розповів своє бачення закінчення війни з росією шляхом переговорів.