Про це він розповів у своєму блозі.

«Є російські історики, праці яких, на мій погляд, треба вивчати усій росії, там, де вказано так трошечки про Київську Русь і історія росії починається з Орди, це правдива історія. Це нас і відрізняє ментально, тому що ми, Київ, Україна – це дійсно Київська Русь, а вони – Орда», - стверджує Олександр Качура.

А відтак, констатує він, ставлення українців і росіян один до одного, ставлення до ворога, рівень гуманності та цивілізованості зовсім різні. І депутат заявляє, що ми як представники цивілізованого і вільного світу однозначно переможемо в цій віні, це показує і сама історія.

«Там, де болота були, там болота і залишаться. У них болота в голові передусім, у них болота в душах, у них болота в їхніх серцях. Тобто болото – це є болото, на болоті нічого хорошого ніколи не буде. Якщо столиця і країна збудовані на болоті, там нічого не буде хорошого ніколи», - пояснює Олександр Качура.

Політик підкреслює, що на цьому будується вся російська історія і такою вона і буде: у болоті почали, болотом і закінчать. Як він зазначає, історія у своїй суті циклічна, тому росія повернеться до свого початку.

Популярні новини зараз
Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни Зростання пенсії з 1 жовтня: у Мінсоцполітики пояснили, кому варто розраховувати Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жданов заявив, що Кремль не оголосить загальну мобілізацію, та пояснив, чому.

Також Знай.ua писав про те, що Романенко розповів своє бачення закінчення війни з росією шляхом переговорів.