Про це він розповів у своєму блозі.

«Після того, коли Україна переможе, коли ми станемо членами ЄС, можна буде вартість квадратного метру множити на 5. Це стосувалося всіх країн цього досвіду, і розумні підприємці завжди заходять під час складних часів у ту або іншу країну і займаються нерухомістю, вони розуміють, що буде великий економічний бум», - пояснює Олександр Качура.

Депутат стверджує, що точно впевнений у цьому. До того ж, додає він, про це свідчить і той факт, що зараз підприємці шукають і скуповують нерухомість в Україні тисячами квадратних метрів. Політик підкреслює, що це показник віри світу у нас, у нашу перемогу у війні з росією.

На його думку, це може тільки надихати кожного українця, адже під час війни, під час обстрілів у нас продається нерухомість. Принагідно депутат згадує, що в Києві відновили вже 70% будівництва, а на Західній Україні – 90%.

«Тому ми точно все відбудуємо, ми точно будемо успішною країною, ми будемо відкритою країною, куди приїжджають всі громадяни всіх цивілізованих країн і будуть залишати тут свої інвестиції», - констатує Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жданов заявив, що Кремль не оголосить загальну мобілізацію, та пояснив, чому.

Також Знай.ua писав про те, що Романенко розповів своє бачення закінчення війни з росією шляхом переговорів.