Про це він розповів у своєму блозі.

«Після того, коли Україна переможе, коли ми станемо членами ЄС, можна буде вартість квадратного метру множити на 5. Це стосувалося всіх країн цього досвіду, і розумні підприємці завжди заходять під час складних часів у ту або іншу країну і займаються нерухомістю, вони розуміють, що буде великий економічний бум», - пояснює Олександр Качура.

Депутат стверджує, що точно впевнений у цьому. До того ж, додає він, про це свідчить і той факт, що зараз підприємці шукають і скуповують нерухомість в Україні тисячами квадратних метрів. Політик підкреслює, що це показник віри світу у нас, у нашу перемогу у війні з росією.

На його думку, це може тільки надихати кожного українця, адже під час війни, під час обстрілів у нас продається нерухомість. Принагідно депутат згадує, що в Києві відновили вже 70% будівництва, а на Західній Україні – 90%.

«Тому ми точно все відбудуємо, ми точно будемо успішною країною, ми будемо відкритою країною, куди приїжджають всі громадяни всіх цивілізованих країн і будуть залишати тут свої інвестиції», - констатує Олександр Качура.

Популярні новини зараз
У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жданов заявив, що Кремль не оголосить загальну мобілізацію, та пояснив, чому.

Також Знай.ua писав про те, що Романенко розповів своє бачення закінчення війни з росією шляхом переговорів.