Про це він розповів під час першого дня всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

«Геополітика ввійшла якось так активно у медійний простір після 28 квітня, коли міністерка закордонних справ Ліз Трасс сказала, що повертається геополітика. Це була її реакція на дикунську експансію російською федерацією військовим методом. Тобто експансія була завжди і існує зараз, але, власне кажучи, це дикунська експансія із захопленням територій. Російській федерації не потрібні території і надра. Виникає питання, що ж їй потрібно», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, росії потрібні українці, щоб довести, що наш народ тотожний до російського, або переробити нас так, щоб ми стали схожими на них. Анатолій Якименко наголосив, що якщо українці не піддаються так званій соціальній корекцій росії, то йдуть на «утилізацію».

«Тобто не за території зараз б’ються, все одно залишається людина чомусь в центрі уваги. До речі, радянський проект 1917 року теж про те, щоб переробити людину, через колективну форму позбавити права на засоби виробництва, приватної власності, тому що це псує людину», - зазначив Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Данилов запевнив у гідному ударі для Лукашенка: "Отримають відповідь, на яку не розраховували" Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ЗСУ влучили по болючих точках загарбників - з Антонівського мосту повідлітали «латки».

Також Знай.ua повідомляв, що росіяни збираються атакувати цивільні об'єкти – попередила американська розвідка.