Про це він розповів під час першого дня всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

«Геополітика ввійшла якось так активно у медійний простір після 28 квітня, коли міністерка закордонних справ Ліз Трасс сказала, що повертається геополітика. Це була її реакція на дикунську експансію російською федерацією військовим методом. Тобто експансія була завжди і існує зараз, але, власне кажучи, це дикунська експансія із захопленням територій. Російській федерації не потрібні території і надра. Виникає питання, що ж їй потрібно», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, росії потрібні українці, щоб довести, що наш народ тотожний до російського, або переробити нас так, щоб ми стали схожими на них. Анатолій Якименко наголосив, що якщо українці не піддаються так званій соціальній корекцій росії, то йдуть на «утилізацію».

«Тобто не за території зараз б’ються, все одно залишається людина чомусь в центрі уваги. До речі, радянський проект 1917 року теж про те, щоб переробити людину, через колективну форму позбавити права на засоби виробництва, приватної власності, тому що це псує людину», - зазначив Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ЗСУ влучили по болючих точках загарбників - з Антонівського мосту повідлітали «латки».

Також Знай.ua повідомляв, що росіяни збираються атакувати цивільні об'єкти – попередила американська розвідка.