Про це він розповів під час першого дня всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

«Євроінтеграція – це цивілізаційний вибір. Стосовно євроатлантичної інтеграції, є відома Декларація про суверенітет України, вона ж зробила дві речі стосовно майбутнього України: без’ядерність і нейтралітет. Я, в принципі, цієї концепції, як людина, дотримувався, але я в цьому випадку був завжди членом команди і вважаю, що найкращий засіб для нашої безпеки – це членство в НАТО», - повідомив Олександр Чалий.

Дипломат наголосив, що як фахівець завжди розумів, що досягнути членства в НАТО неможливо, але якщо навіть така можливість з’явиться, то за неї доведеться дуже дорого заплатити. Олександр Чалий повідомив, що завжди прогнозував, що за членство в НАТО доведеться платити частиною територій і населення.

«Для себе я за соборність України. І заради цієї соборності в кордонах 1991 року я готовий шукати компроміси будь з ким. Але є інша точка зору, що ми не шукаємо компромісів. Поки є експансія, буде геополітика. А експансія, її кордони визначаються балансом сил, у широкому розумінні слова «сила», куди входять і воля, і цінності, й армія, і простий народ», - зазначив дипломат.

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Кошовий з "Кварталу 95" згадав, як міг заробити $10 млн за дружбу з Зеленським: "Сидіти на ж*пе рівно" Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину
Показати ще


Як писав раніше Знай.ua, ЗСУ влучили по болючих точках загарбників - з Антонівського мосту повідлітали «латки».

Також Знай.ua повідомляв, що росіяни збираються атакувати цивільні об'єкти – попередила американська розвідка.