Про це він розповів під час першого дня всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

«Війна змінює країну, з війни країни виходять іншими, і багато що буде залежати від результатів війни. Війна надовго, це велика епоха війн, перерозподілу світу і силової політики, силового перерозподілу кордонів. Просто війна на території України може бути різною, може бути гарячою, великою, може бути перемир’я, але в різних формах війна надовго. Тобто як жити демократії, демократичній політиці», - повідомив Вадим Карасьов.

Політтехнолог зазначив, що за шість місяців війни ми зіткнулися з деградацією конкурентної політики, кризою опозиційності, але такі зміни зрозумілі в умовах війни. Також в Україні наразі відсутня електоральна політика, що також може, як заявив Вадим Карасьов, змінитися за рік. Війна показала, що в Україні пала олігархія як соціально-політичний основний суб’єкт української політики. У медіаполітиці на сьогоднішній день немає дискусії, що, на думку політтехнолога, можна вважати негативною тенденцією.

«Старі еліти приречені, залишкові еліти все ще якось там «дьоргаються», намагаються вклинитися в нову політичну ситуацію. Але тим не менш час працює не на них. Головними політичними центрами сьогодні можуть бути військові, спостерігається зараз політизація військових і мілітаризація цивільних політиків», - заявив політтехнолог.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ЗСУ влучили по болючих точках загарбників - з Антонівського мосту повідлітали «латки».

Також Знай.ua повідомляв, що в Мінекономіки повідомили, хто може отримати додаткові кошти під час воєнного стану.