Про це він розповів під час першого дня всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

«Питання стосовно того, як українці бачать майбутнє росії, має бути вербалізоване на рівні державної політики. З того, що я знаю, у вищих ешелонах української влади такі варіанти думаються й обговорюються, але елементом державної політики й державної стратегії це ще не стало», - зазначив Тарас Стецьків.

За словами політика, під час діалогу з Заходом одне із запитань, які нам ставлять і на яке українське керівництво поки що не дає відповіді, стосується того, як Україна бачить майбутнє росії. Треба нарешті дати самим собі відповідь на це запитання, чітко для себе визначити, якою ми хочемо бачити російську федерацію після нашої перемоги у війні, яка там має бути влада, режим, що там необхідно буде кардинально змінити.

«Ми починаємо плавати. Так-от, не треба плавати. Треба чітко і ясно стати на ту точку зору, яка найбільше відповідає національним інтересам України й усього цивілізованого світу», - наголосив Тарас Стецьків.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, пропагандисти на росії наробили фейків про нібито втрати ЗСУ, та тільки розсмішили українців: так і не навчилися.

Також Знай.ua повідомляв, що в Україну їдуть мікробезпілотники Teledyne Fair Black Hornet, допоможуть розглянути поразку росії в деталях.