Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«У мене наразі є дуже багато запитань до, якщо брати гімнастику, найдоросліших наших лідерів. Жодної соціальної заяви щодо відсторонення російських і білоруських спортсменів я не бачив. Я наразі не спортсмен, не діючий, але я кричу в Інстаграмі, я кричу, що все це потрібно робити. Наші хлопці, які мають аудиторію, мовчать», - повідомив Олег Верняєв.

Олег Верняєв наголосив, що наразі спорт вже не може бути поза політикою. Якщо спортсмен не хоче викликати скандал публічним рукостисканням з російським спортсменом чи обіймами, то завжди є місце і час перед нагородженням сказати про своє небажання спортсмену з рф. Олег Верняєв зазначив, що завдяки такому простому попередженню можна уникнути конфліктів.

Спортсмен заявив, що це вибір особисто кожного тиснути чи не тиснути руки росіянам, однак водночас зазначив, що такі дії з боку українців засуджує.

«Я вважаю, що це некоректно, наші хлопці гинуть, наші люди гинуть цивільні, стільки ракет, стільки всього відбувається. Ми їздили в Бородянку, у мене слів немає. Хтось втратив дім, авто, але це хай, це гроші. А хтось життя, хтось близьких втратив», - заявив спортсмен.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Україна подала заявку на пришвидшене приєднання до НАТО: Володимир Зеленський зробив термінову заяву Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Кирило Буданов розкрив секрет про переломний момент війни, до кінця місяця українці побачать багато сюрпризів.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Резніков назвав країну, яка допустила війну в Грузії та в Україні: «Була категорична позиція».