Військову допомогу передали для бійців 72 ОМБр імені Чорних Запорожців і батальйону "Свобода". Про це повідомив керівник "Української команди" Артур Палатний.

"Передали нашим героям дрони, тепловізори, бронеплити, комплекти форми, маскувальні халати, планшети, ноутбуки та мобільні зарядні станції. Ці речі стануть в пригоді в боротьбі із російськими окупантами та допоможуть захистити життя наших бійців. Були раді побачити наших друзів – генералів поліції Андрея Крищенка та Сергія Князєва, які зараз несуть службу у лавах ЗСУ. Вони передали подяки і вітання всім українцям, які допомагають фронту та підтримують нашу армію", – заявив Палатний.

Військові подякували волонтерам за підтримку.

Ця допомога в першу чергу призначена для ефективної боротьби з російськими окупантами та захисту наших солдатів. Ми дякуємо і чекаємо в гості в будь-який час, – сказав представник 72 ОМБр імені Чорних Запорожців Сергій Князєв.

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило 30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще