На околицях міста Суми державні інспектори зафіксували несанкціоноване сміттєзвалище площею майже 1200 м2.

Державна екологічна інспекція у Сумській області здійснила перевірку територій з вільним доступом на південно-східній околиці міста Суми.

У ході обстеження було виявлено, що узбіччя автошляху від ПАТ «Сумихімпром» до токарівського піщаного кар’єру усипані відходами.

Зокрема, уздовж дороги екоінспектори виявили 12 стихійних смітників висотою півтора метра у складі яких - великі об’єми побутових, ремонтних, будівельних та промислових відходів.

Встановлено, що землі, на яких виявлено сміттєзвалища, належать до території Бездрицької сільської ради. Відтак, очільнику цієї громади винесено вимогу щодо забезпечення ліквідації несанкціонованих звалищ відходів до 03.10.2022.

Популярні новини зараз
Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..."
Показати ще