На околицях міста Суми державні інспектори зафіксували несанкціоноване сміттєзвалище площею майже 1200 м2.

Державна екологічна інспекція у Сумській області здійснила перевірку територій з вільним доступом на південно-східній околиці міста Суми.

У ході обстеження було виявлено, що узбіччя автошляху від ПАТ «Сумихімпром» до токарівського піщаного кар’єру усипані відходами.

Зокрема, уздовж дороги екоінспектори виявили 12 стихійних смітників висотою півтора метра у складі яких - великі об’єми побутових, ремонтних, будівельних та промислових відходів.

Встановлено, що землі, на яких виявлено сміттєзвалища, належать до території Бездрицької сільської ради. Відтак, очільнику цієї громади винесено вимогу щодо забезпечення ліквідації несанкціонованих звалищ відходів до 03.10.2022.

Популярні новини зараз
Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію "Виписують повістки навіть пенсіонерам": найкращі приколи про обшук у Ігоря Коломойського, українці надривають животи від сміху СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще