Про це він розповів на своєму каналі.

«Мені здалося, дуже суб'єктивно, що за останні місяці війни Марк Фейгін став справжньою зіркою і став найпопулярнішим. Може, він не найавторитетніший, але він найпопулярніша людина, найпопулярніший громадянин росії сьогодні. Несподівано для себе я подумав, що Фейгін міг би бути прекрасним президентом російської федерації», - повідомив Михайло Шейтельман.

Михайло Шейтельман зазначив, що Марк Фейгін жорсткий і збирається мстити, звичайно, в рамках законодавства, але на даний момент у цьому немає нічого поганого. Колись у росії нічого не зробили колишнім співробітникам КДБ та комуністам, їх відпустили, тому вони швидко захопили владу в росії, що, як повідомив політтехнолог, відіграло негативну роль в історії російської федерації та призвело врешті-решт до цієї війни.

«Тому можливо, що така людина, як Фейгін, яка мстива, була б у якийсь історичний момент росії корисна, щоб зробити якусь зачистку, щоб там була велика юридично заснована зачистка. А Фейгін же юрист, у нього закон у крові, він не робитиме щось просто так», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Важливі дати 2023 року: доленосні дні, які змінять все життя для кожного знаку зодіаку "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Офіс Генпрокурора дізнався, чим підірвали колонію в Оленівці з воїнами "Азова" всередині: ООН чекати довго.

Також Знай.ua повідомляв, що Марк Фейгін передрік нову глобальну угоду між США та Китаєм: президенти зберуться, щоб розділити росію.