Про це сказав Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій у проповіді.

Блаженніший зазначив, що людина для того, щоб бути храмом Живого Бога, а не язичницьким капищем, повинна очищати себе від усякої скверни та просити допомоги у Господа.

Предстоятель розповів історію про те, як святі мученики Флор і Лавр будували на замовлення місцевого правителя храм для язичницьких ідолів. «Проте, закінчивши будівництво, святі вирішили присвятити цей храм істинному Богу. За це правитель віддав святих на муки, а коли побачив їхню стійкість у християнській вірі, то зв’язав їх та кинув у колодязь, який одразу засипали землею - так святі Флор і Лавр віддали свої душі Господу», - розповів архіпастир.

«Молимося мученикам, щоб вони допомогли нам створити наш внутрішній духовний храм», – додав Предстоятель УПЦ.

Митрополит Онуфрій зазначив, що кожна людина є храмом Божим, саме для цього вона створена Богом.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль не змогла приховати емоцій від пропозиції, нареченою стала з радістю: "Від захоплення запищала" Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

«Проте, вчиняючи злі вчинки, людина цей храм Божий перетворює на ідольське капище, а тому необхідно просити у Господа, щоб Він допомагав нам очиститися від усякої скверни плоті та духу, щоб наші душі знову стали храмами Живого Істинного Бога», - пояснив архіпастир.

Предстоятель зауважив, що коли Господь оселяється в душі людини, то у неї «Боже Царство починається вже на землі», адже така людина уже тут дає Богу місце царювати.

На завершення Блаженніший побажав, щоб кожен за допомогою молитви та добрих справ постійно звершував у своїй душі богослужіння.

«Нехай Господь допомагає нам, щоб ми стежили за своїм серцем, своєю душею, щоб боролися зі своїми гріхами, особливо з гордістю, заздрістю, злістю і щоб молитвами святих мучеників Флора і Лавра наповнювалися благодаттю Святого Духа», - підсумував Предстоятель УПЦ.