«Сьогодні школа – це не про звичний навчальний простір та бешкетування на перервах. В умовах війни маємо переорієнтуватися, разом з вчителями та батьками бути гнучкими та найперше дбати про безпеку дітей. За результатами комплексних перевірок, які здійснювалися в тому числі й працівниками ДСНС, до освітнього процесу очно готові понад 51% закладів освіти. Найкращі показники у забезпеченні укриттями у Чернівецькій, Закарпатській, Львівській областях», – написала Мері Акопян.

Заступниця міністра сьогодні відкрила Єдиний урок з безпеки в столичному ліцеї «Голосіївський» № 241.

«Ці знання у воєнний період – в пріоритеті. П’ятикласники захопливо навчалися правил мінної та пожежної безпеки, поводження під час повітряної тривоги, ПДР. Тепер вони точно знають напам’ять номери екстрених служб», – розповіла Мері Акопян.

Також вона додала, що разом колегами з ДСНС та НПУ поспілкувалися й з освітянами.

«Відвідали підготовлене згідно із нормами укриття навчального закладу та запевнилися, що у ліцеї дійсно буде безпечно навчатися офлайн. Також передала ліцею продукцію, розроблену ЮНІСЕФ Україна та нашими рятувальниками, для проведення уроків з мінної безпеки», – зазначила Мері Акопян.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів Коли в українських супермаркетах подешевшають яйця: відповідь експерта Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще