Про це розповів благочинний другого Дарницького благочиння Української Православної Церкви, настоятель храму праведного Іоанна Кронштадтського протоієрей Нестор Коломієць.

«У Православній Церкві є молитви, які містяться в молитвословах і називаються «Молитви на сон грядущим». Ці молитви складені три століття тому отцями Церкви. Вони містять прекрасні молитвослів’я», - розповів отець Нестор.

Священник пояснив, що обсяг читання вечірнього молитовного правила не є еталонним, православний християнин може уточнити у священника, духовного отця, який обсяг молитов йому потрібно читати вранці та ввечері.

«Комусь легко молитися цілу годину, комусь важко молитися 5 хвилин. Людина зі своїм духовним отцем має подумати і прийняти рішення, які молитви вона читає і що може читати, окрім молитов. Пам'ятаємо, що православному християнину необхідно читати також і Святе Письмо. Це потреба спілкування з Богом, яка виявляється не лише у читанні молитов, коли ми звертаємося до Бога, але й у читанні Біблії, коли Господь через слова Святого Письма звертається до нас», - підсумував протоієрей Нестор Коломієць.


Популярні новини зараз
Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою Розмір пенсій може змінитися найближчим часом: кому і скільки будуть платити
Показати ще